NOVINKY 202414. 3.

Dnešní 6 km procházka :-)

Odpoledne Argo absolvoval každoroční preventivní krevní testy (po půl roce na BARFu). Loni zvýšené hodnoty močoviny a vápníku se srovnaly, naopak mírně vyskočily jaterní enzymy (jeden na horní hranici normálu, druhý pár desetin nad normálem, žádná tragédie :-) ). Bylo nám doporučeno přidat do krmení ostropestřec, tak snad to pomůže :-) Odběr krve zvládl bez problému, váha se po zimě srovnala z 29 na 27 kg.


2. 3.

Jejich odchod bolí, ale stále jsou s námi ... i když už je nemůžeme vidět očima, musíme se dívat srdcem ... 

Dnes to jsou už tři roky, co mi náhle, během několika hodin odešel můj milovaný Gasíček (Eyko Valaimdar). Prohrál svůj boj s těžkou nemocí. Navždy zůstáváš v našich srdcích ...

11. 7. 2010 - 2. 3. 2021


17. 2.

Dnes dopoledne jsme s Argem předvedli ukázku canisterapie pro veřejnost v Krajské knihovně ve Zlíně v rámci Mezinárodního dne Aspergerova syndromu.

Argo mě moc mile překvapil - neřešil množství cizích lidí, kteří si ho přišli pohladit, to, že je v neznámém prostředí a navíc v interiéru, neřešil mikrofon, se kterým se setkal poprvé v životě, ani hrající kytaru. Jen jednou si to pokazil, když nutně musel vyštěkat psa procházejícího těsně kolem knihovny za prosklennými dveřmi ... Zbytek času proležel na své dece s hlavou mezi tlapkami. Jsem na něj moc pyšná - na to, že to byla jeho první "velká" akce, vše zvládl s přehledem a na jedničku :)

Autor fotografie: Krajská knihovna Františka Bartoše Zlín


13. 2.

Odpolední siesta


27. 1.

Po dvou měsících na obranách a Argoušek mi udělal velkou radost :-)


10. 1.

Ode dneška jsme s Argem zaměstnaní - máme oficiální smlouvu :-)